Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька міська клінічна лікарня №1» є багатопрофільним стаціонарним медичним закладом, що надає послуги вторинної спеціалізованої медичної допомоги населенню.

Як заклад охорони здоров’я, працюємо на засадах доказової медицини (Evidence-based medicine); співпрацюємо з центром екстреної медицини та медицини катастроф; використовуємо медичну інформаційну систему (МІС).

Лікарня надає послуги вторинної спеціалізованої медичної допомоги та здійснює медичне обслуговування населення, мешканців переважно міста Вінниці і Вінницької області. Кваліфіковану планову цілодобову стаціонарну медичну допомогу, невідкладну допомогу та симптоматичне лікування мають змогу отримати дорослі пацієнти загальнотерапевтичного, неврологічного, хірургічного, інфекційного профілю та пацієнти з невідкладними станами.

Консультативно-діагностична допомога надається висококваліфікованими фахівцями 18 спеціальностей у поліклініці.

Протитуберкульозне диспансерне відділення забезпечує прийом лікарями-фтизіатрами, у тому числі дитячими.

 

Мета ВМКЛ №1:

  • надання невідкладної (екстреної) медичної допомоги;
  • надання вторинної (спеціалізованої) амбулаторно-консультативної медичної допомоги дорослому населенню;
  • надання вторинної (спеціалізованої) стаціонарної медичної допомоги дорослому населенню;

Завдання лікарні — здійснення медичної практики в порядку та на умовах, встановлених законодавством України та Статутом закладу.

Заклад входить до складу Північного госпітального округу і є базою 6-ти кафедр Вінницького національного медичного університет, базою навчання студентів та інтернів, підвищення кваліфікаціїї лікарів.

Лікарня також є базою для освоєння нової техніки, інструментів та технологій в медицині, в тому числі впровадження смарт медицини (Smart Medicine), кібермедицини (cybermedicine), електронної медицини (е-медицина, eHealth); мобільного здоров'я (mHealth); телемедицини (Telemedicine), онлайн-медицини (Online Medicine); персоналізованої медицини (personalized medicine), прецизійної медицини (precision medicine); штучного інтелекту (AI) в медицині; гендерної медицини; медицини 4Р (P4 Medicine).