14 листопада Всесвітній день боротьби з Цукровим діабетом.

Тема Всесвітнього Дня Діабету на 2018 та 2019 роки — "Діабет та Сім'я".

Понад 425 мільйонів людей наразі живуть з діабетом у світі. Кожні 15 років ця цифра подвоюється.

За офіційними даними в Україні зареєстровано 1,3 мільйона хворих, за оцінками ж експертів реальна цифра вища щонайменше в 2 рази.

Кожен другий з хворих на цукровий діабет не знає про свій діагноз. Рання діагностика та своєчасне лікування є ключовим елементом для запобігання або затримки розвитку небезпечних для життя ускладнень.
Більшість випадків цукрового діабету це — діабет 2 типу, якому в значній мірі можна запобігти через регулярні фізичні навантаження, здорову і збалансовану дієту та дотримання здорового способу життя.

Існує цілий ряд факторів, які впливають на розвиток діабету 2 типу. Та найбільш впливовими є зміна способу життя, зазвичай пов'язаного з урбанізацією - споживання нездорових продуктів харчування та неактивний спосіб життя з малорухомою поведінкою.

dbt1

dbt2

Основні заходи, від яких залежить якість та тривалість життя хворого на цукровий діабет:
Навчання пацієнта управляти своїм захворюванням і приймати рішення.
Комплексна допомога багатопрофільної команди лікарів професіоналів.
Правильна медикаментозна підтримка.
Підтримка сім'ї в управлінні, догляді, профілактиці діабету.
У поліклініці Вінницької міської клінічної лікарні №1 працює багатопрофільна команда професіоналів (ендокринологи, хірурги, офтальмологи, неврологи), які допоможуть діагностувати, контролювати таке серйозне захворювання, як цукровий діабет, попередити розвиток ускладнень. У кабінеті «Діабетичної стопи» проводяться профілактичні заходи та лікування синдрому «діабетичної стопи» у хворих на цукровий діабет.

Спеціалісти поліклініки працюють з 08:00 до 20:00 години у дві зміни за направленням сімейного лікаря та попереднього запису.

Запис та довідка за телефоном 51-11-90, 56-01-10