•   Світлана 28 січня 2020
  Коментар: Дуже Вдячна за кваліфікованих лікарів, майстрів своєї справи, а саме: ОРНОСТАЙ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ – Лікар (ЛОР); МАРТИНОВА ЛЮДМИЛА СЕРГІЇВНА – Медична сестра. Які точно встановили діагноз, та надали мені допомогу, яку Я потребувала, а саме, підібрали правильне лікування. Дякую! Дякую! Дякую!
 •   Вероніка 30 січня 2020
  Коментар: Моя мама лікувалася в неврологічному відділенні. Велике спасибі Лікарю ( з великої букви) Білозору Євгенію Сергійовичу за його професіоналізм і чуйність. Окремо хочу подякувати завідуючій Людмилі Миколаївні за організацію роботи у відділенні та всьому персоналу. ДЯКУЮ!!!!!
 •   Шлапак Любов 23 березня 2020
  Коментар: Дякую фахівцям відділення невідкладної допомоги, хірургічного відділення, реанімації та анестезіології. Професійні, ввічливі, розуміючі. Дякую вам!
 •   Істоміна Галина 23 березня 2020
  Коментар: Хочу подякувати від себе та своїх рідних, які лікувались стаціонарно у ВМКЛ №1. Зокрема лікарям, медсестрам, молодшим медсестрам прий мального та хірургічного відділень, відділенню реанімації за витримку, професіоналізм, уважність, відданість справі. А також адміністрації за налагоджену роботу. Дякую!
 •   Светлана Чумак/Бородина 28 березня 2020
  Коментар: Я разыскиваю Куденко Ольгу Васильевну. Она сейчас врач Невролог в вашей поликлинике Чудесный человек и замечательный врач.
Залишити відгук